Kauno miesto švietimo įstaigų ketvirtų klasių viktorina „Pažink Lietuvą“

Visa ko pradžia yra gimtinė, kuri su kiekviena diena auga ir didėja, atsiskleisdama žmogaus širdyje ir jį augindama.... 

Vasario 16-oji itin svarbi kiekvienam lietuviui. Šiai dienai paminėti 2017 m. vasario 8 d.  Kauno Milikonių pagrindinėje mokykloje  vyko jau tradicine tapusi viktorina „Pažink Lietuvą“. Renginyje dalyvavo ketvirtokų komandos iš 20  Kauno miesto ugdymo įstaigų.

Mokiniai, sutelkę savo išmonę ir  žinias, užsidegę ryžtu,  atsakinėjo į viktorinos klausimus, atliko kūrybines užduotis apie Lietuvą. Gilino žinias apie savo Tėvynę,  joje gyvenusius ir gyvenančius  žymius žmones, kurie visais laikais garsino ir tebegarsina mūsų šalį. Renginyje netrūko juoko, šilumos, o svarbiausia – meilės Tėvynei.

Komisija už teisingus atsakymus dalino taškus – saldainius.  Renginio pabaigoje visos komandos ir jų mokytojos apdovanotos Milikonių pagrindinės mokyklos padėkos raštais  ir saldžiaisiais prizais.

Daugiausia saldainių iškovojo: Kauno „Šilo“ pradinės mokyklos komanda – I vieta, VDU „Atžalyno“ progimnazija – II vieta, KTU Inžinerijos licėjus – III vieta. Komandos prizininkės apdovanotos Kauno miesto savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus padėkomis. Kiekvienam komandos prizininkės dalyviui įteiktos knygos „Lietuva. 100 vietų, kurias verta pamatyti“.