Ilgalaikis projektas ,,Papuoškime miestą gėlėmis“

Šiemet net tris metų laikus kai kurie Kauno pradinių klasių mokiniai, šeimos nariai ir mokytojai buvo puikūs gamtos mylėtojai - ,,gyveno gamtoje“. Jie, dalyvaudami ilgalaikio projekto ,,Papuoškime miestą gėlėmis“ veikloje, ne tik keliavo daigelio gyvenimo keliu, bet atskleidė grožio paslaptis gamtoje, patyrė džiugių emocijų.

Rudenėja. Vis rečiau ir rečiau mus aplanko saulutės šypsniai. Spusteli šaltukas. Žemė apsikloja įvairiaspalvių lapų kilimu. O mūsų gėlytės, puošusios įvairias aplinkas, lenkia galvas išskrendančių paukščių  pulkams – laikas atsisveikinti.

Spalio 18 d. projekto dalyviai (Kauno Kazio Griniaus progimnazijos, Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazijos, Kauno Milikonių progimnazijos, Kauno šv. Mato gimnazijos, Kauno Prano Daunio ugdymo centro) susirinko į Kazio Griniaus progimnaziją pasidalinti patirtais įspūdžiais, pasidžiaugti atliktais darbais. 

Renginio metu pabuvojome net dviejose pasakose. Pirmoje- aktorių sukurtoje, kuri  parodė, kad gėris stiprus, atnešantis laimę. Kitoje - realybės pasakoje, kurtoje žemės lopinėliuose ir užfiksuotoje nuotraukose, kurios džiugina akis, apipila maloniomis mintis ir glamonėja širdis. Išsprendę kryžiažodį, įsitikinome, kad dabar gėles tikrai geriau pažįstame.

Džiaugiamės, kad vaikai, mažomis rankomis jau gali kurti grožį ir didžiuotis, kad mažomis širdelėmis gali pasidalinti patirtimi. 

 

Pradinio ugdymo mokytojos Birutė Mineikienė, Rita Aleksandravičienė