Konkurso „Pasaka apie popą ir jo darbininką Baldą“ nugalėtojų apdovanojimų šventė

Lapkričio 30 dieną Kauno Aleksandro Puškino gimnazijoje įvyko tarptautinio pradinių klasių mokinių kompiuterinių pateikčių pagal A. Puškino kūrinį „Pasaka apie popą ir jo darbininką Baldą“ konkurso nugalėtojų apdovanojimų šventė. Tai jau penktasis konkursas, kurio tikslas skatinti mokinių domėjimąsi rusų tautos didžio poeto Aleksandro Puškino kūryba, skatinti atrasti skaitymo džiaugsmą, ugdyti sugebėjimą savo pastebėjimus  bei kūrybinius sugebėjimus išreikšti piešiniuose panaudojant  kompiuterį. 

Renginį pradėjo gimnazijos mokiniai, suvaidinę ištrauką pagal A. Puškino kūrinį „Pasaka apie popą ir jo darbininką Baldą“ (paruošė mokytoja Ina Jumatova). Skype programa savo darbus pristatė Zelenogradsko mokyklos konkurso dalyviai. Apie tai, kaip sekėsi suprasti pasakos išmintį, iliustruoti pasaką piešiniuose, pasakojo Kauno miesto pradinių klasių konkurso dalyviai. Renginio pabaigoje buvo apdovanoti konkurso nugalėtojai. 

 Konkursuose dalyvauja ne tik Kauno miesto, bet Zelenogradsko  Zelenadolsko, Južnij Sachalinsko,Vinycos   mokyklų pradinių klasių mokiniai.  Renginį kuruoja A. Puškino gimnazijos direktorius Erikas Griškevičius, direktoriaus pavaduotoja  Jana  Čiurlienė.  Renginio organizatorės Kauno miesto pradinių klasių IKT diegimo iniciatyvinės kūrybinės grupės narės mokytojos Tatjana Novikova ir Daiva Klusaitienė džiaugiasi kiekvienais metais kylančiu mokinių kompiuterinių technologijų panaudojimo piešiant raštingumu, tobulėjančiais viešojo kalbėjimo įgūdžiais, vis turiningesniais darbų komentarais – refleksijomis.

Download
2017-11-30 общая презентация.pdf
Adobe Acrobat Document 5.0 MB