„Skaičiukas – 2018“

Kauno ,,Varpelio’’ pradinėje mokykloje balandžio 5 dieną vyko ketvirtų klasių mokinių matematikos olimpiada „Skaičiukas – 2018“. Olimpiadoje dalyvavo 31 Kauno miesto mokyklų ketvirtų klasių mokinys. Dalyvius pasveikino ,,Varpelio” pradinės mokyklos folklorinis ansamblis ,,Žiogeliai”.

Mokiniams teko įveikti 14 sudėtingų užduočių. Svarbūs buvo ne tik teisingi atsakymai, bet ir sprendimo greitis. Baigus spręsti uždavinius mokiniams teko dar vienas išbandymas Activ Inspire pultelių programa. Tai leido labai operatyviai pamatyti savo sprendimo rezultatus ir sužinoti kuriems labiausiai pavyko matematikos olimpiadoje.

Pirmą vietą ir daugiausiai taškų surinko Adomas Lauritėnas atstovavęs Kauno technologijos universiteto Vaižganto progimnaziją. II vieta atiteko Robertui Juknevičiui iš Kauno Tado Ivanausko progimnazijos bei dvi III vietos atiteko Vytui Daukšai KTU Inžinerijos licėjaus mokiniui bei Faustei Kuršaitei Kauno ,,Ryto“ pradinės mokyklos mokinei.

Visi olimpiados dalyviai apdovanoti padėkos raštais, atminimo nuotraukomis bei dovanėlėmis. 

Dėkojame Kauno miesto pradinio ugdymo Gabių vaikų iniciatyvinei grupei už pagalbą rengiant užduotis ir organizuojant renginį.

Tikimės, kad visi dalyviai turiningai praleido laiką.

Download
Skaičiukas_2018_rezultatai.pdf
Adobe Acrobat Document 113.6 KB